Montaż rusztowań Wrocław

Montaż i rusztowań – szybko i rzetelnie

Oferujemy montaż rusztowań dla firm budowlanych i remontowych poszukujących solidnego partnera. Mamy doświadczenie w montażu i demontażu o różnym stopni skomplikowania. Zapraszamy!

Dlaczego my?

Składamy rusztowania zgodnie z wymaganiami obiektów budowlanych o rozmaitej skali i złożoności. Montujemy rusztowania ramowe, systemowe czy jezdne. Zainstalujemy zarówno konstrukcje dostępne w naszej wypożyczalni, jak i te oferowane w sprzedaży.

Bezpieczeństwo

Dzięki rusztowaniu można prowadzić prace na wysokościach. Jednak żeby zapewniło pracownikom warunki, które pozwolą na swobodne i sprawne prowadzenie robót budowlanych i remontowych, musi być odpowiednio złożone. Gwarantujemy terminową i rzetelną realizację zlecenia w zakresie montażu i demontażu m.in. rusztowań ramowych, jezdnych i systemowych.

Oferta

Montaż rusztowań przeprowadzamy w krótkim czasie, dzięki czemu nie będzie opóźnień podczas prac budowlanych lub remontowych. Stosujemy system modularny, co sprawia, że bez problemów dopasowujemy kształt konstrukcji do danego budynku, bez względu na jego konstrukcję lub wysokość. Oferujemy również obsługę rusztowania w miejscu prowadzonej realizacji. Natomiast po zakończeniu wszystkich prac na rusztowaniu przyjeżdżamy, żeby je zdemontować. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz na stronie!