Montaż rusztowań Wrocław

Montaż i rusztowań

Nasza oferta montażu rusztowań skierowana jest do firm budowlanych i remontowych poszukujących solidnego partnera. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i demontażu konstrukcji o różnym stopni skomplikowania. Dzięki temu możemy zająć się złożeniem rusztowań odpowiadających wymaganiom obiektów budowlanych o rozmaitej skali i złożoności. Bez większych problemów jesteśmy w stanie zamontować rusztowania ramowe, systemowe czy jezdne. Oferujemy przede wszystkim składanie konstrukcji dostępnych w naszej wypożyczalni. Zapewniamy jednak nie tylko wynajem rusztowania wraz z usługami transportu i montażu, ale także opcję składania konstrukcji należącej do klienta.

Postaw na bezpieczeństwo

Rusztowanie pełni ważną funkcję na każdej budowie. Dzięki niemu można prowadzić prace na wysokościach. Jednak aby zapewniało ono pracownikom właściwe warunki, które pozwolą im na swobodne i sprawne prowadzenie robót budowlanych i remontowych, musi zostać odpowiednio złożone. Tylko wówczas będzie mogło zagwarantować należyty poziom bezpieczeństwa. Dlatego nie ryzykuj i postaw na bezpieczeństwo, wybierając nasze usługi montażu rusztowań. Nie uznajemy żadnych kompromisów w kwestii jakości. Niezależnie od tego, jaką konstrukcją się zajmujemy, wszystkie prace wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami, tak aby zapewnić odpowiednią ochronę dla osób pracujących na wysokościach. Gwarantujemy szybką i bezproblemową realizację zlecenia w zakresie montażu i demontażu m.in. rusztowań systemowych, ramowych, jezdnych.

Skorzystaj z kompleksowej oferty

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostosowując nasze usługi do ich zindywidualizowanych potrzeb. Montaż dostępnych w naszej wypożyczalni rusztowań Plettac przebiega szybko, więc wszelkie prace budowlane lub remontowe będą mogli Państwo przeprowadzić od razu po wzniesieniu konstrukcji. Stosowany przez nas system ma modularny charakter, taka budowa sprawia, że bez większych problemów dopasowujemy kształt konstrukcji do danego budynku, bez względu na jego konstrukcję bądź wysokość. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do montażu rusztowania. W ich ramach oferujemy również obsługę rusztowania  w miejscu prowadzonej realizacji. Natomiast po zakończeniu wszystkich prac na rusztowaniu nasza ekipa przyjeżdża, aby je zdemontować .