Usługi

Wypożyczalnia rusztowań we Wrocławiu – Oferta

Wypożyczalnia rusztowań we Wrocławiu udostępnia firmom z branży budowlano-remontowej konstrukcje przeznaczone do wykonywania prac na wysokościach. Zapraszamy do poznania oferty!

Wynajem

Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych z Wrocławia oraz okolic. Nie tylko wynajmujemy rusztowania, ale także je dostarczamy we wskazane miejsce i składamy, tak żeby były gotowe do natychmiastowego użytkowania. Przewidzieliśmy również opcje zakupu rusztowania.

Oferujemy zarówno konstrukcje stałe, jak i rusztowania jezdne. Zaletą tych ostatnich jest możliwość przesuwania na placu budowy bez konieczności demontażu i ponownego montażu. Zastosowanie rusztowań przejezdnych pozwala ograniczyć czas i pieniądze na ich rozkładaniu i składaniu.

Proponujemy też rusztowania platformowe, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zawiodą standardowe konstrukcje. Zamiast wąskiego mają szerszą platformę, która daje większą swobodę ruchu oraz bezpieczną pracę z ciężkim sprzętem. Obok konstrukcji elewacyjnych oferujemy również rusztowania kominowe. Tworzymy też indywidualne konstrukcje dostosowane do wymagań konkretnych obiektów.

Transport i montaż

Podczas transportu dbamy o zabezpieczenie rusztowań jezdnych i standardowych. Właściwe warunki przewozu sprawiają, że poszczególne elementy konstrukcji pozostaną nienaruszone. Nie tylko otrzymasz rusztowanie w dobrym stanie technicznym, ale też je otrzymasz w wyznaczonym terminie. Zapewniamy także montaż rusztowań. Konstrukcje składamy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami BHP. Gwarantujemy odpowiedni poziom ochrony dla pracowników budowy.

Sprzedaż rusztowań

Prowadzimy sprzedaż rusztowań opartych na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. na systemie Plettac. Gwarantujemy niezawodność i trwałość oferowanych konstrukcji.

Oferujemy:

  • Rusztowania elewacyjne;
  • Rusztowania platformowe;
  • Rusztowania kominowe;
  • Rusztowania aluminiowe;
  • Rusztowania przejezdne;
  • Rusztowania dla potrzeb wystawienniczych;

  Chcesz kupić rusztowanie – sprawdź, na co zwrócić uwagę?

  Wynajem i sprzedaż rusztowań to nasza specjalność, dlatego mamy dla Ciebie garść porad, które ułatwią Ci wybór najlepszego rozwiązania. Wybierając rusztowanie dla swojej firmy, należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na parametry techniczne zapewniające bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, że dystrybuowane w naszym kraju rusztowania muszą być zgodne z normą bezpieczeństwa PN-M-49000. Oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednią certyfikację oraz wyposażenie dodatkowe tj. poręcze ochronne i krawężniki. Dzięki temu możesz być pewien, że wybierasz w pełni bezpieczny produkt zgodny z wytycznymi nadzoru budowlanego.

  Planując zakup rusztowania, powinieneś również przeanalizować maksymalne obciążenie, jakiemu będzie ono poddawane. Większość konstrukcji charakteryzuje się wytrzymałością rzędu 200 kilogramów na metr kwadratowy. Jednak jeśli prace budowlane wymagają wyższych parametrów w zakresie obciążenia, daj nam znać – pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z konsultantem:
  Mirosław Ptak
  tel.: 668 46 81 81.

  Istnieje również możliwość kontaktu za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

 • rusztowania wroclaw