Usługi

Wypożyczalnia rusztowań we Wrocławiu – Oferta

Wypożyczalnia rusztowań we Wrocławiu udostępnia firmom z branży budowlano-remontowej konstrukcje przeznaczone do wykonywania prac na wysokościach. Zapraszamy do poznania oferty!

Wynajem

Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych z Wrocławia oraz okolic. Nie tylko wynajmujemy rusztowania, ale także je dostarczamy we wskazane miejsce i składamy, tak żeby były gotowe do natychmiastowego użytkowania. Przewidzieliśmy również opcje zakupu rusztowania.

Oferujemy zarówno konstrukcje stałe, jak i rusztowania jezdne. Zaletą tych ostatnich jest możliwość przesuwania na placu budowy bez konieczności demontażu i ponownego montażu. Zastosowanie rusztowań przejezdnych pozwala ograniczyć czas i pieniądze na ich rozkładaniu i składaniu.

Proponujemy też rusztowania platformowe, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zawiodą standardowe konstrukcje. Zamiast wąskiego mają szerszą platformę, która daje większą swobodę ruchu oraz bezpieczną pracę z ciężkim sprzętem. Obok konstrukcji elewacyjnych oferujemy również rusztowania kominowe. Tworzymy też indywidualne konstrukcje dostosowane do wymagań konkretnych obiektów.

Transport i montaż

Podczas transportu dbamy o zabezpieczenie rusztowań jezdnych i standardowych. Właściwe warunki przewozu sprawiają, że poszczególne elementy konstrukcji pozostaną nienaruszone. Nie tylko otrzymasz rusztowanie w dobrym stanie technicznym, ale też je otrzymasz w wyznaczonym terminie. Zapewniamy także montaż rusztowań. Konstrukcje składamy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami BHP. Gwarantujemy odpowiedni poziom ochrony dla pracowników budowy.

Sprzedaż rusztowań

Prowadzimy sprzedaż rusztowań opartych na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. na systemie Plettac. Gwarantujemy niezawodność i trwałość oferowanych konstrukcji.

Oferujemy:

  • Rusztowania elewacyjne;
  • Rusztowania platformowe;
  • Rusztowania kominowe;
  • Rusztowania aluminiowe;
  • Rusztowania przejezdne;
  • Rusztowania dla potrzeb wystawienniczych;

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z konsultantem:
  Mirosław Ptak
  tel.: 668 46 81 81.

  Istnieje również możliwość kontaktu za pomocą formularza dostępnego na stronie.

 • rusztowania wroclaw