Usługi

Wypożyczalnia rusztowań – Oferta

Nasza firma od wielu lat udostępnia firmom z branży budowlano-remontowej konstrukcje przeznaczone do wykonywania prac na wysokościach. Z usług prowadzonej przez nas wypożyczalni rusztowań skorzystać mogą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni z Wrocławia oraz okolic. Możemy im nie tylko wynająć konstrukcje, ale także je dostarczyć we wskazane miejsce, a następnie złożyć, tak by były gotowe do natychmiastowego użytkowania. Przewidzieliśmy również opcje zakupu dla klientów, którzy byliby zainteresowani nabyciem rusztowania.

Rusztowania na każdy plac budowy!

Asortyment naszej wypożyczalni jest szeroki i uwzględnia zróżnicowane potrzeby klientów. Znajdują się w nim zarówno konstrukcje stałe, jak i rusztowania jezdne. Zaletą tych ostatni jest możliwość przesuwania na placu budowy bez konieczności demontażu i ponownego montażu. Zastosowanie rusztowań przejezdnych pozwala ograniczyć tak czas, jak też pieniądze, które należałoby poświęcić na ich rozkładanie i składanie.

Oprócz nich nasza oferta obejmuje również rusztowania platformowe, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zawiodą standardowe konstrukcje. Zamiast wąskiego pomostu wyposażono je w szerszą platformę, która pozwala na większą swobodę ruchów oraz bezpieczną pracę zespołową przy użyciu cięższego sprzętu. Wśród dostępnych rozwiązań obok konstrukcji elewacyjnych, znajdują się również rusztowania kominowe. Zajmujemy się również przygotowaniem indywidualnie tworzonych konstrukcji dostosowanych do wymagań konkretnych obiektów.

Transport i montaż rusztowań

Naszym klientom oprócz usług wynajmu oferujemy także transport i montaż rusztowań. Prace związane ze składaniem konstrukcji wykonujemy, przestrzegając aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu BHP. Montaż rusztowania przeprowadzony zgodnie z procedurami i normami daje gwarancję odpowiedniego poziomu ochrony dla pracowników budowy. Również transportując nasze konstrukcje, dbamy o ich należyte zabezpieczenie. Zapewnienie właściwych warunków przewozu sprawia, że poszczególne elementy rusztowania nie zostaną w jego trakcie uszkodzone. Zamawiając u nas usługi, możecie liczyć nie tylko na to, że otrzymacie rusztowanie w dobrym stanie technicznym, ale także, że zostanie ono do was dostarczone dokładnie w wyznaczonym terminie.

Sprzedaż rusztowań

Dajemy naszym klientom wybór. Zależnie od swoich preferencji oraz potrzeb, mogą skorzystać z opcji wynajmu, jak również nabyć od nas konstrukcje. Prowadzimy sprzedaż rusztowań różnego typu, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że znajdą u nas takie, które spełnia ich oczekiwania. Do oferty włączamy wyłącznie konstrukcje oparte na sprawdzonych rozwiązaniach m.in. na systemie Plettac. Jako że nasza oferta w zakresie sprzedaży rusztowań pokrywa się z asortymentem naszej wypożyczalni, możemy gwarantować wysoką niezawodność i trwałość oferowanych konstrukcji, które sprawdzą się w niemal każdych warunkach.

W naszej ofercie sprzedaży i wynajmu rusztowań, znajdą Państwo następujące konstrukcje:

  • Rusztowania elewacyjne
  • Rusztowania platformowe
  • Rusztowania kominowe
  • Rusztowania aluminiowe
  • Rusztowania jezdne
  • Rusztowania dla potrzeb wystawienniczych

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z konsultantem:
  Mirosław Ptak
  tel.: 668 46 81 81.

  Istnieje również możliwość kontaktu za pomocą formularza dostępnego na stronie.

 • rusztowania wroclaw