Wynajem rusztowań

Wynajem rusztowań oferujemy firmom, które nie posiadają własnych konstrukcji oraz przedsiębiorstwom, pragnącym tymczasowo powiększyć swoje zaplecze techniczne. Nasza wypożyczalnia udostępnia niezwykle wytrzymałe, stosunkowo proste i szybkie w montażu rusztowania Plettac. Systemy te należą do najpopularniejszych w Europie. Bogata oferta rusztowań umożliwia nam precyzyjne dobranie systemu odpowiedniego do Państwa potrzeb. Asortyment naszej wypożyczalni nie składa się wyłącznie z rusztowań. Klientom z branży budowlanej oferujemy również wynajem ogrodzeń budowlanych, dzięki którym można w prosty i skuteczny sposób zabezpieczyć teren placu budowy przed ingerencją osób niepowołanych.

Zalety wynajmu rusztowań

Skorzystanie z opcji wynajmu rusztowania posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest ona bardziej ekonomiczna niż zakup konstrukcji. W przypadku wypożyczenia odchodzą koszty związane z przewożeniem i magazynowaniem elementów rusztowania. Jest to szczególnie atrakcyjne dla firm, które nie posiadają floty pojazdów przygotowanych do przewożenia tego typu konstrukcji, oraz zaplecza w postaci obiektów, w których można by je było przechowywać w odpowiednich warunkach. Co więcej, wypożyczając rusztowania budowlane, zyskuje się pewność, że będą one zawsze w odpowiednim stanie techniczny. Pozwala to w efekcie zminimalizować ryzyko wystąpienia wypadków na budowach. Oczywiście o ile nawiąże się współpracę z zaufanym partnerem, oferujemy wysokiej klasy rusztowania, takim jak nasza firma.

Rusztowania z aluminium na wynajem

Klientom zapewniamy rusztowania z aluminium i stali na wynajem. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się wysokim poziomem trwałości oraz odporności uszkodzenia mechaniczne i działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych. Po każdym wypożyczeniu dokładnie sprawdzamy stan techniczny wszystkich elementów konstrukcji. Dzięki temu decydując się na opcję wynajmu rusztowań od naszej firmy, możecie Państwo liczyć na to, że otrzymacie w pełni sprawne i bezpieczne w użytkowaniu konstrukcje. Klientom służymy również pomocą przy wyborze odpowiedniego rodzaju rusztowania. Wieloletnie doświadczenie pozwala dobierać rozwiązania optymalnie dostosowane do potrzeb zleceniodawcy.

W ofercie naszej wypożyczalnia znajdują się m.in.

• Rusztowania budowlane
• Rusztowania elewacyjne (fasadowe)
• Rusztowania jezdne

Ogrodzenia przenośne

Odpowiadając na zmieniające się potrzeby naszych klientów, poszerzyliśmy asortyment naszej wypożyczalni o ogrodzenia przenośne. Konstrukcje te są nieodzownym elementem każdej budowy. Obowiązek odgrodzenia działki, na której odbywają się prace budowlane, nakładają przepisy zawarte w ministerialnym rozporządzeniu. Precyzują one w jaki sposób, należy odseparować teren, aby nie miały na niego wstępu osoby niepowołane. Określają również dokładnie wymagania dotyczące zastosowanego ogrodzenia. Zgodnie z nimi powinno posiadać odpowiednie wymiary oraz być pozbawione elementów stanowiących potencjalne zagrożenie zarówno dla pracowników budowy, jak i osób postronnych. Warunki te doskonale spełniają dostępne w naszej ofercie ogrodzenia przenośne.

Zalety wynajmu ogrodzeń budowlanych

Podobnie jak w przypadku rusztowań, opcja wynajmu ogrodzeń budowlanych posiada wiele atutów. Należą do nich przede wszystkim oszczędności związane z brakiem konieczności ich magazynowania i transportowania. Dodatkowo wypożyczenie ogrodzenia wraz z usługą jego montażu, pozwala skrócić czas, który trzeba byłoby poświęcić na jego montaż i demontaż. Oddając te sprawy w ręce profesjonalistów, zyskujecie pewność szybkiego przeprowadzenia prac z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki temu zyskujecie gwarancję, że waszego ogrodzenie będzie nie tylko zgodne z wymaganiami stawianymi przez przepisy prawa, ale także solidnie ustawione i w pełni bezpieczne.